Şablonlar

Profesyonel Web Şablonları

190'dan fazla sayıda modern tasarım normlarına uygun şablon ile hayal gücünüzün önü açılıyor
Web sitenizi hızlı kurun! İşinizi internete taşımayı mı düşünüyorsunuz?
Dakikalar içerisinde çalıştırmaya başlayacağınız yeni web siteniz ile İNTERNETTE YERİNİZİ ALIN.

TÜM WEBSİTESİ ŞABLONLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Kolay Websitesi Kurucu Mükemmeldir!

Yüzlerce ücretsiz şablon içerir. Kod bilgisi gerektirmeden her yaşta kişinin profesyonel gibi güzel & fonksiyonel web siteleri kurabilir.
Şablonunuzu seçin, metin veya diğer web elementlerini sürükleyin & bırakın ve Yayınla'ya tıklayın. Bitti!

Teknik, tasarım veya kod bilgisi gerekmez; yalnızca tıklama, sürükleme & bırakma! websitesi.com.tr altyapısı ile web siteniz otomatik olarak web hosting hizmetine sahip olacak. Websitenizi birkaç basit tıklama ile güncelleyebilir ve yönetebilirsiniz. 

image description

Mobil dostu web siteleri

Mobil odaklı web siteleri günümüzde çok önemli bir seçenektir. Google en iyi Google arama değerlendirmesi sonucu için öncelikli faktörü mobil optimizasyonu olarak belirledi.www websitesi.com.tr sizin hazır web sitenizi tek tıklama ile mobil dostu yapabilir.

image description

Super kolay & ultra hızlı

Tıkla, sürükle & bırak bilmeniz gereken tek şeydir! websitesi.com.tr hazır site kurucu kullanımı o kadar kolaydır ki çocuklarınız bile yapabilir! Başlangıç seviyesi ile başlayın, profesyonel gibi kurun! Kodlama yada dizayn bilmenize, programlama ya da biçimlendirme dili bilmenize gerek yok. Yapmanız gereken tek şey güzel & ücretsiz bir website şablonu seçmek, yazınızı eklemek ve sitenizi yayınlamak!

HEMEN Başlayın!
image description

190 website şablonu

Profesyonel tasarımcılar tarafından yüzlerce website şablonu sizin için mükemmellikle tasarlandı. Her bir ücretsiz şablon el-yapımı, en iyi SEO uygulamaları için optimize edilmiş ve modern trendlere uygundur.

HEMEN Başlayın!

SEO dostu

Websitesi kurucumuz ile Google, Yahoo, Bing ve diğer arama motolarında listeye gireceğinizden emin olabilirsiniz. Sayfa başlıkları, tanımlar, anahtar kelimeler ve daha birçok SEO merkezli metaları kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. HEMEN Başlayın!

image description
image description

Sosyal ol!

Facebook, Google+ veya Twitter gibi en popüler sosyal medya siteleri aracılığıyla siz, sizin ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında bilgi paylaşmalarına ve beğenmelerine ücretsiz web sitesi ziyaretçilerinizi teşvik edin. Web sitenize herhangi bir sosyal buton eklemek için ücretsiz web sitesi hazır site kolay.

HEMEN Başlayın!